Türkiye market
Türkiye market

Türkiye market o şehirde bulunan marketlere verilen genel bir addır. Hem küçük hemde büyük ölçekli marketler Türkiye market ile Türkiye şehrindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Yolunuz bu şehire düştüğünde Türkiye marketine uğramadan edemezsiniz. Çünkü yiyecek, içecek veya sadece gezmek için bile o marketlere uğrarsınız. Her şehrin binlerce market ve bakkalı vardır. Bu işletmelerin hepsi samimi, sıcakkanlı, güleryüzlü bakkal amcaları vardır. Birde sizin yabancı olduğunu öğrenirlerse işte o zaman çok şanslısınız. Zaten biz Türk insanının sahip oluğu misafirperverlik dünyaya nam salmışken sizi en güzel şekilde misafir edip sizi o şehirden mutlu yolcu edeceklerdir. Tabi her mesleğin zorluğu olduğu gibi market ve bakkal sahiplerininde mücadele ettikleri bazı zorluklar var. Bunlardan bazıları satış ve stoklarını takip edecekleri kaliteli bir yazılım bulamamalarından kaynaklanmaktadır. İşletmelerinin içerisinde olan finansal ve stoksal hareketleri takipi edemediklerini için kar ve zararlarını net olarak bilememektedirler. Bundan dolayıdırki Türkiye şehrindeki bazı marketler benim bakkalı kullanmaktadır. Bu makeleyi incelediğinize belki sizinde hedefinizde Türkiye ilinde market açma düşünceniz vardır. Günlük satışlarınızı, stoklarınızı, gelir-gider ve firma takibini yapmak işlerinizin belirli bir düzende olmasını sağlar.

Küçük marketlerin en büyük sorunlarından birisi açık hesap cari satışlardır. Sokak marketi olmanın getirdiği şüphesiz en büyük handikap budur. İnsanların kalbini kırmamak ve varolan sevgi ve samimiyet dolayısıyla açık hesap verilmektedir. Fakat sonradan açık hesap takibi yapmak zor olmaktadır. Bundan dolayıda cari market takip programı ihtiyacı doğmaktadır. Fakat buna ihtiyacınız yok. Benim bakkal ile veresiyelerinizi takip edebilirsiniz. Bir Türkiye market ili programı olan benim bakkal satışlarınızı müşterilerinize tanımlama ve ne zaman ne aldı nakit, pos veya açık hesap mı aldı gibi işlemleri takip etmenizi sağlıyor.

Şimdi kayıt olun ve ücretsiz kullanın.
Ücretsiz kayıt ol ve indir

Büyük firmalar ise hangi personelin ne sattığını gün içerisinde neler satıldı stokta hangi ürünler kaldı gibi sorunlarla başa çıkmak için Türkiye market ilindeki esnafımız programlar kullanmakta. Aynı zamanda Bu arayışın içerisinde barkodlu satış programı full ücretsiz gibi aramalar yaparak market ve bakkallarına uygun Türkiye market aramakta ve aslında ihtiyaçlarını karşılamayan market programları ile karşılaşmaktalar. Bu onların gereksiz zaman harcamalarına sebep olmakta. Benim bakkal ile böyle aramalar yapmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Benim bakkal'ı şimdi denerek ihtiyacınız olan Türkiye marketi olan benim bakkalı test edip isterseniz marketinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu taktirde canlı destek penceresinden veya e-posta adresimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hazırım! Kullanmak istiyorum.
Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olup ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.