Barkod market
Barkod market

Barkod market market ve bakkaların kullandığız programdır. Hem küçük hemde büyük ölçekli marketler Barkod market kullanmıyorsa marketine tam manasıyla yönetimde olamıyorlar. Bundan dolayıdırki bir çok market programı kullanmaktadır. Bu makeleyi incelediğinize göre sizinde hedefinizde Barkod market oluşturma düşüncesi var demektir. Günlük satışlarınızı, stoklarınızı, gelir-gider ve firma takibini yapmak işlerinizin belirli bir düzende olmasını sağlar.

Küçük marketlerin en büyük sorunlarından birisi açık hesap cari satışlardır. Sokak marketi olmanın getirdiği şüphesiz en büyük handikap budur. İnsanların kalbini kırmamak ve varolan sevgi ve samimiyet dolayısıyla açık hesap verilmektedir. Fakat sonradan açık hesap takibi yapmak zor olmaktadır. Bundan dolayıda cariBarkod market takip programı ihtiyacı doğmaktadır. Fakat buna ihtiyacınız yok. Benim bakkal ile veresiyelerinizi takip edebilirsiniz. Bir Barkod market olan benim bakkal satışlarınızı müşterilerinize tanımlama ve ne zaman ne aldı nakit, pos veya açık hesap mı aldı gibi işlemleri takip etmenizi sağlıyor.

Şimdi kayıt olun ve ücretsiz kullanın.
Ücretsiz kayıt ol ve indir

Büyük firmalar ise hangi personelin ne sattığını gün içerisinde neler satıldı stokta hangi ürünler kaldı gibi sorunlarla başa çıkmak için Barkod market kullanmakta. Aynı zamanda Bu arayışın içerisinde barkodlu satış programı full ücretsiz gibi aramalar yaparak market ve bakkallarına uygun Barkod market aramakta ve aslında ihtiyaçlarını karşılamayan market programları ile karşılaşmaktalar. Bu onların gereksiz zaman harcamalarına sebep olmakta. Benim bakkal ile böyle aramalar yapmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Benim bakkal'ı şimdi denerek ihtiyacınız olan Barkod marketni test edip isteerseniz marketinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu taktirde irtibat numaralarımızla veya e-posta adresimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hazırım! Kullanmak istiyorum.
Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olup ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.